Інформація по курсу Basic

Загальна інформація:

Всі наші інструктори це люди що успішно катають агресивні дисципліни і точно знають які потрібні навички щоб кататись безпечно, швидко і технічно грамотно. Ми розробили і успішно застосовуємо програму яка спрямована на розвинення та закріплення технічних навичок. Варто розуміти що курс не дасть вам змогу одразу вигравати гонки з Downhill/Enduro/CrossCountry, але теоретичний та практичний базис ми вам закладемо. Не важливо яку дисципліну ми катаємо, і кроскантрі, і екстремальні дисципліни мають майже однакову техніку поворотів, гальмування, контролю велосипеду, балансу тощо.

Формат: Курс розбито на п’ять тематичних занять, кожне з яких має свій фокус на певному елементі. На п’ятому занятті ми всі ці елементи будемо поєднувати в комплекс відпрацьовуючи на практичній трасі по якій проходять змагання.

Наприклад – урок номер 1 – основний фокус на посадці і плануванні точкового гальмування в відповідності до рельєфу, бонусні навички – трек стенд, вправи на баланс, ендо, перенесення центру ваги і перенесення заднього колеса.

Для формування необхідних рефлексів і розуміння теоретичної і практичної частини основ грамотного катання бажано перші 4 заняття бути присутнім.

Заняття відбуваються по суботам. Резервний день неділя (в залежності від погодних умов).

Графік занятть вам буде надано на електронну пошту за тиждень до початку курсу.

Обов’язкові вимоги по спорядженню:

Шолом!

Опціонально:

Захист колін, ліктів, окуляри, воду, педалі топталки.

Вартість курсу – 1000 грн при передплаті не пізніше ніж за 5 днів до початку курсу і 1200 грн при оплаті на першому занятті. 

Вартість одного заняття – 300 грн.

Номер картки для передплати: 4731185600774829 Завальний Сергій Юрійович

Після виконання передплати прошу повідомити листом на електронну пошту.

В випадку, якщо у вас зміняться плани, і ви не зможете відвідувати курс, ми повернемо передплату в повному обсязі, якщо ви повідомите про зміну планів за 5 днів до початку курсу. 

В тому випадку, якщо ви не плануєте відвідувати весь курс, а тільки якийсь один (декілька) урок (уроків) – прошу про це повідомити в листі чи приватних повідомленнях.

Календар занятть:

30 березня, 6 квітня, 13 квітня, 20 квітня, 11 травня. 

Контакти:

якщо будуть якісь додаткові питання пишіть в приватні повідомлення школи, електронну пошту s.zavalny@gmail.com, або телефонуйте 0674086961 / Сергій

https://www.facebook.com/MTBschoolFollowMe

НАШІ ТРЕНЕРИ

Дякую за увагу.