Офіційні положення змагань

«Кубок з уповільненого спуску» – це змагання з серії дружніх перегонів з маунтинбайку в с. Пилипець, Межигірського району славних Карпатських гір.

Завдання велоперегонів – пропаганда нездорового способу життя і міряння піпіськами серед друзів та знайомих.

Організатори – FollowMe, Specialized, Байкпарк “Пилипець”

Оргкомітет змагань – волонтери, що працюватимуть за їжу.

 

РОЗКЛАД ЗАХОДУ

Місце проведення змагань:  с. Пилипець.

Дата проведення змагань: 03 травня 2020 року.

Реєстрація: Онлайн. Номерки можна отримати  на нижній станції підйомника 02 травня з 10.00 до 15.00, або в лимонній хаті  з 18.00 до 20.00 (контактний телефон 0674086961)

Показ траси: ніт. Траса всім добре відома “Синя”

Старт: 03 травня 2020 року. 12:00 від верху підйомника.

Нагородження: 14.00 біля нижньої станції підйомника

 

ДОПУСК ДО УЧАСТІ У ПЕРЕГОНАХ

До участі в у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. До старту допускаються учасники на велосипедах, без велосипедів, під колесами, з колесами, а також з іншими психотропними та розширюючими пізнання речовинами. Організатори залишають за собою право не допустити учасника до змагань, за те що учасник не має номерку, не може ходити та повзати. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, буде дискваліфікований.

Перемагати треба в шоломах!

 

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЇ

Після старту гонщики їдуть вниз і намагаються не впасти! Фініш закривається через 1 годину після старту. Якщо учасник пробився або зламався, то його результати враховуються і він все одно має доповзти до фінішу. Якщо учасник стартував і  не фінішував, то він автоматично займає перше місце.

 

НАГОРОДЖЕННЯ

Перемагає спортсмен, що зміг подолати дистанцію НАЙПОВІЛЬНІШЕ. Організатори змагань беруть на себе зобов’язання судити упереджено та домальовувати результати. Таймінг заїздів робиться по зіркам та стробоскопу. В випадку вашого незадоволення результатами перегонів – ви можете поцікавитись в організаторів, у якому напрямку вам спрямувати свою нестримну енергію.

Учасники, що зайняли з 1 по 3 місця в єдиній категорії, нагороджуються пам’ятними дипломами та дуже специфічними призами, які знадобляться в житті і дозвіллі.

 

ПРИМУСОВИЙ СТАРТОВИЙ ВНЕСОК

Стартовий внесок становить 100 грн. За свій стартовий внесок гонщики отримують номерок, поганий таймінг, незадовільну організацію та зневагу суддівського корпусу.

Більшість призового фонду йде на закупівлю поганих призів переможцям.